Kategorie
Vinařství
Doporučujeme

Tokaji Édes Szamorodni

Naše cena: 199.00 Kč

Anketa

Jaké je vaše oblíbené víno?

    Celkem hlasů: 0

    Tóth Ferenc, Eger, Maďarsko

    Vinařství Ferenc Tóth nejlépe vysthuje pojem rodinné vinařství, protože víno ​​se zde vyrábí dlouhou dobu a zkušenosti s výrobou vína se předávají z generace na generaci. Hrozny již po desetiletí pěstují na vinicích v okolí Egeru. Ferenc Tóth je známý jako velvyslanec "Kadarka", obchodník z "Várvédő", kterým byl mnohokrát dekorován.
    Členové rodiny se podílejí v celém výrobním procesu a právě teď se chtějí podělit o výsledky své práce s Vámi našimi zákazníky.


    Nový sklep "Egri Borvár" začala rodina budovat v roce 2006, tento sklep se stal novým impulzem, který vedl k pozvednutí zázemí firmy na novou vyšší úroveň.Během prvního kroku práce, vystavěli čtyři tunely, každý padesát metrů dlouhý. Následně vytvořili unikátní sklepní systém ideální pro výrobu a uskladnění vína. V současnosti je sklep rozdělen do pěti tunelů o celkové ploše 1100 m2. Uvnitř tunelů nejsou klenby, celý systém je vysekán do kamene a tento rys činí celý systém jedinečným.Nové sudy, nádrže a nejmodernější vybavení pomáhají vyrábět kvalitní vína.