Kategorie
Vinařství
Doporučujeme

Tokaji Édes Szamorodni

Naše cena: 199.00 Kč

Anketa

Jaké je vaše oblíbené víno?

  Celkem hlasů: 0

  Obchodní podmínky

  Obchodní podmínky eshopu www.vinovnik.cz shrnují vzájemný obchodní vztah, pravidla, práva a povinnosti mezi provozovatelem internetového obchodu www.vinovnik.cz (dále jen Eshop) a nakupujícím zákazníkem (dále jen Zákazník).

  Provozovatelem internetového obchodu www.vinovnik.cz je

  Libor Vacek, T.G. Masaryka 953, 517 21 Týniště nad Orlicí, IČ: 48594032, DIČ: CZ7402183063.

  Provozovatel je plátce DPH.

  Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v eshopu bez předchozího upozornění. Ceny uváděné na eshopu jsou vždy platné a závazné v okamžik uskutečnění objednávky. Všechny ceny uváděné na eshopu jsou zobrazovány včetně DPH. Na každý nákup je vystavován daňový doklad plátce DPH.

  Objednávka učiněná pomocí eshopu je automaticky vložena do systému a považována za závaznou. Odeslání objednávky je považováno za uzavření kupní smlouvy na základě platných právních norem.

  Možné způsoby platby jsou:
  Převodem na bankovní účet
  Dobírkou
  Osobně

  Způsoby dopravy v rámci ČR:

  Osobní vyzvednutí v Praze popř. v dohodnutých termínech v Týništi nad Orlicí
  Balíkem České pošty po ČR
  Přepravní službou PPL po ČR
  Přepravní službou Messenger po Praze - bude doplněno v nejbližší době
  Jednotlivé způsoby plateb a úhrady a jejich ceny jsou viditelné při odesílání objednávky a jejich aktuální nabídka může být různá pro jednotlivé Zákazníky.

  V případě zájmu o dopravu mimo ČR nás neváhejte kontaktovat ohledně individuální nabídky.

  Zákazník odesláním objednávky deklaruje, že není osobou mladší 18 let a souhlasí se skutečností, že jej provozovatel eshopu může v souvislosti s jeho objednávkou požádat o prokázání splnění podmínky dle § 12 odst. 1 pís. a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění – především pak výzvou k předložení kopie průkazu totožnosti kupujícího. Na tuto žádost je zákazník povinen reagovat v přiměřené lhůtě, kterou určí eshop. Neprokázání této podmínky zákazníkem na přímou žádost zástupce prodejce, je důvodem k okamžitému zrušení objednávky a odstoupení od kupní smlouvy.

  Zrušit objednávku před vyexpedováním je možné kdykoliv pomocí zaslání emailu na adresu info@vinovnik.cz. Eshop si zároveň vyhrazuje právo nepřijmout, tedy stornovat objednávku Zákazníkovi, a to bez udání důvodu. O této skutečnosti bude Zákazník případně informován emailem.

  Zboží je obvykle expedováno do dvou pracovních dnů. Eshop nemůže bohužel ovlivňovat doručovací doby doručovací služby. V případě, že Eshop není schopen zajistit vyexpedování zboží do 5 pracovních dnů, kontaktuje Zákazníka a domluví s ním způsob realizace jeho objednávky.

  Zboží zakoupené na eshopu může Zákazník dle zákona 367/2000 Sb. bez udání důvodu vrátit do 14 dnů, a to obyčejným balíkem na adresu eshopu. Zásilky zaslané na dobírku nebudou akceptovány. Zboží musí být originálně zabaleno, bez vad a dalšího poškození a v původně zakoupeném množství. Na vrácení zboží je zároveň potřeba upozornit Eshop pomocí emailu obsahující tyto informace: žádost o odstoupení od smlouvy, příjmení a jméno kupujícího, uvedení čísla objednávky a uvedení čísla bankovního účtu, na který bude Zákazník požadovat vrácení uhrazení částky. Pokud zboží nebude jevit známky poškození a bude v objednaném množství, okamžitě Vám prostřednictvím bankovního převodu zašleme peníze zpět - z částky bude odečtena pouze cena poštovného, byla-li připočtena při odeslání objednávky. V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude Eshop schopen akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady Zákazníka zpět.

  Reklamace zboží je možná a probíhá v souladu s platnými zákony na území České republiky.

  Odesláním objednávky dává Zákazník souhlas provozovateli Eshopu, ke zpracování jeho osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Zákazník bere také na vědomí, že může na základě registrace obdržet obchodní sdělení týkající se nabídky eshopu. Pokud si Zákazník nepřeje dostávat tato obchodní sdělení, je možné tuto skutečnost napsat emailem na email provozovatele info@vinovnik.cz